✯ PotterLand ✯
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

✯ PotterLand ✯

For us, Magic will never truly end...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Για όλα τα παράπονα, τις προτάσεις ή τις απορίες σας, υπάρχει ειδική κατηγορία στο Υπουργείο με όνομα Τμήμα Μαγικής Συνεργασίας και Μαγικής Συντήρησης.
Η Potterland's Press είναι επιτέλους ΕΔΩ!!! Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για περισσότερες λεπτομέρειες της εφημερίδας μας!
Το φετινό πρωτάθλημα των Κοιτώνων βρίσκεται στα μέσα του. Τη βαθμολογία θα βρείτε στην ενότητα 'House Cup'
............................................................
Κάθε αλλαγή στο team γίνεται για τη βελτίωση του φόρουμ και ευελπιστούμε σε μια γόνιμη συνεργασία!
Ένας από τους σημαντικότερους διαγωνισμούς μας περιμένει τους Μάγους και τις Μάγισσες. Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για το μηνιαίο High Sorcery!
Προσεχώς η πρώτη προπόνηση Κουίντιτς των ομάδων μας! Θα ενημερωθείτε σύντομα για τόπο και χρόνο!

 

 Μαζικες Συναντήσεις PotterLand

Πήγαινε κάτω 
+17
Josh Farro
Maria Lovegood
Mia Melanie Hawkins
Camille Belcourt
Εmma1995Mia
Vicky_Diggory
cuthalion
happy poster
Scabior The Snatcher
Electra Black
Beedle The Bard
Bellatrix Lestrange
Salazar Slytherin
Helga Hufflepuff
Albus Dumbledore
Remus Lupin
Gellert Grindelwald
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 16, 2011 11:26 am

α τοσο καλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 16, 2011 11:34 am

Και ακομα ακλυτερα. Η συναντηση σε κακο μας βγηκε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19, 2011 10:18 am

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 722865 Παιδιά, τι λέτε για μια ακόμα συνάντηση μελών Θεσσαλονίκης; Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 934303
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20, 2011 10:05 am

NAI!!!!

Aντε ρε παιδια, να γνωριστουμε ολοι μεταξυ μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cuthalion
Τεταρτοετής
Τεταρτοετής
cuthalion


Posts : 174
Join Date : 04/01/2011
Place : Room Of Requirement

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Ραβδί: ξύλο καστανιάς και πλάτανου με πυρήνα διαμαντιού, τρίχες ουράς λιονταριού και κομματάκια καρδιάς δράκου- άκαμπτο 33 εκ
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13, 2011 12:37 pm

Παιδιά αν κατάλαβα καλά πρέπει οι περισσότεροι να είστε από Θεσσαλονίκη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14, 2011 3:07 am

Ε...ναι. Ετσι νομιζω και εγω. Αλλα μερικα μελη σταματησαν να πολυμπαινουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vicky_Diggory
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Vicky_Diggory


Posts : 3313
Join Date : 09/08/2010
Age : 27
Place : Gryffindor Common Room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Μαόνι 24εκ. με ένα φτερό φοίνικα. Εύκαμπτο ιδανικό για κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Απρ 23, 2011 4:29 am

Σιέλω και εγώ!!
Αλλά είμαι λίγο μακριάάά
Το καλοκαίρι αν δεν κάνω καλοκαιρινά αγγλικά λέω να έρθω Θεσσ,/νίκη!!!
Ολυμπία σκέφτομαι να σου έρθω να...γνωρίσω και την τρέλα και από...κοντά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Helga Hufflepuff
Honored Wizard
Honored Wizard
Helga Hufflepuff


Posts : 1808
Join Date : 08/08/2010
Age : 29
Place : Hogwarts-SaLoNikA

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφλ
Ραβδί: Κοκκινόξυλο,με πυρήνα από φτερό Φοίνικα 40 εκατοστών,άκαμπτο,ιδανικό για Κατάρες,κόκκινο με χρυσαφένια λαβή.
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 25, 2011 11:38 am

Χαχαχα ευπρόσδεκτη και καλοδεχούμενη πάντα στη καρδιά μου (και στο σπίτι μου! Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 259443 ) Βάσω μου! Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 142566

Αχ ναι παιδιά,όποτε θέλετε,αλλά εγώ να ξέρετε μπορώ το καλοκαίρι μόνο μετά τη λήξη της εξεταστικής περιόδου των Γ.Ε.Λ. γιατί μέχρι τότε θα έχω πολύ τρέξιμο... Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 262348 Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 918482
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://potterland.forummotion.com/forum.htm
Bellatrix Lestrange
Θανατοφάγος
Θανατοφάγος
Bellatrix Lestrange


Posts : 1649
Join Date : 24/06/2010
Age : 29
Place : Μέγαρο

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: καστανιά με πυρήνα από θραύσματα δοντιού βασιλίσκου 29 εκατοστά. άκαμπτο!άσπρο με χρυσή λαβή και σκαλισμένα τριαντάφυλλα.
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 26, 2011 12:19 am

αααααααα!!! και εγώ θέλωωωωω Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 637365
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://potterland.forummotion.com/portal.htm
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 27, 2011 2:00 am

Αντε, Βασω να ερθεις να σε γνωρισουμε. Και εγω παιδια, μετα τις εξετασεις εννοηται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Εmma1995Mia
Πρωτοετής
Πρωτοετής
Εmma1995Mia


Posts : 42
Join Date : 06/03/2011
Age : 28
Place : Εκεί που κατοικούν τα ποιο όμορφα πλάσματα του κόσμου

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφλ
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρούμπεους Χάγκριντ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 27, 2011 4:00 am

παιδια και εγώ μπορώ αρκεί βέβαια να μην πέσει τις 3 μέρες που θα είμαι νοσοκομείο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vicky_Diggory
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Vicky_Diggory


Posts : 3313
Join Date : 09/08/2010
Age : 27
Place : Gryffindor Common Room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Μαόνι 24εκ. με ένα φτερό φοίνικα. Εύκαμπτο ιδανικό για κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 27, 2011 5:11 am

γιατί νομίζω ότι σχεδόν με πείσατε;
ε;
ε;
ε;
ουφ..! μάλλον bye αγγλικά..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 28, 2011 5:10 am

ΝΙΚΗΣΑΜΕ!!!

Θα ερθει η Βασω Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 511154
Θα ερθει η Βασω Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 511154
Θα ερθει η Βασω Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 511154
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vicky_Diggory
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Vicky_Diggory


Posts : 3313
Join Date : 09/08/2010
Age : 27
Place : Gryffindor Common Room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Μαόνι 24εκ. με ένα φτερό φοίνικα. Εύκαμπτο ιδανικό για κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 28, 2011 10:08 am

χαχαχαχαχαχαχαχαχα
ok θα δούμε!! Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 16721 Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 319753 Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 763890
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Helga Hufflepuff
Honored Wizard
Honored Wizard
Helga Hufflepuff


Posts : 1808
Join Date : 08/08/2010
Age : 29
Place : Hogwarts-SaLoNikA

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφλ
Ραβδί: Κοκκινόξυλο,με πυρήνα από φτερό Φοίνικα 40 εκατοστών,άκαμπτο,ιδανικό για Κατάρες,κόκκινο με χρυσαφένια λαβή.
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 4:25 am

Χαχα!!! Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 97354
Βάσω μου στο πα και στο ξαναλέω,προσφερόμενη κατοικία υπάρχει πάντως!!! Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 637365
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://potterland.forummotion.com/forum.htm
Gellert Grindelwald
Κυνηγός Βαμπίρ
Κυνηγός Βαμπίρ
Gellert Grindelwald


Posts : 4799
Join Date : 24/08/2010

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 4:36 am

Κανένας για Αθήνα, είναι μέσα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Camille Belcourt
Εκτοετής
Εκτοετής
Camille Belcourt


Posts : 295
Join Date : 26/12/2010
Age : 30
Place : Είμαι ένα σωματίδιο Higgs. Figure out what this means.

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 26 εκατοστά, από ξύλο καρυδιάς, σκληρό αλλά εύκαμπτο, με πυρήνα χορδής καρδιάς δράκου. Αρχαίοι ρούνοι σκαλισμένοι στην λαβή.
Aγαπημένος Καθηγητής: Φιρέντσε

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03, 2011 2:18 am

Εδώ γράφουμε τις εντυπώσεις από τις συναντήσεις μας; xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.obythos09.blogspot.com
Mia Melanie Hawkins
Εκτροφέας Μαγικών Πλασμάτων
Εκτροφέας Μαγικών Πλασμάτων
Mia Melanie Hawkins


Posts : 5274
Join Date : 10/07/2011
Age : 106
Place : your nightmares

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: Ραβδι από κορμο πεύκου με πυρήνα από τρίχα από τη χαίτη ελληνικής Σφύγγας, μήκους 21 εκατοστών.Eυλίγιστο καλό για προστατευτηκά και εμειντικά ξόρκια.Πολύ λειτουγικο...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 11:23 am

Εςγώ είμαι Θεσσαλονίκη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gellert Grindelwald
Κυνηγός Βαμπίρ
Κυνηγός Βαμπίρ
Gellert Grindelwald


Posts : 4799
Join Date : 24/08/2010

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 22, 2011 1:49 pm

Camille Belcourt έγραψε:
Εδώ γράφουμε τις εντυπώσεις από τις συναντήσεις μας; xD

Ναι μπορείτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Camille Belcourt
Εκτοετής
Εκτοετής
Camille Belcourt


Posts : 295
Join Date : 26/12/2010
Age : 30
Place : Είμαι ένα σωματίδιο Higgs. Figure out what this means.

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 26 εκατοστά, από ξύλο καρυδιάς, σκληρό αλλά εύκαμπτο, με πυρήνα χορδής καρδιάς δράκου. Αρχαίοι ρούνοι σκαλισμένοι στην λαβή.
Aγαπημένος Καθηγητής: Φιρέντσε

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 18, 2011 2:13 pm

Το λοιπόν, εμένα μου κάπνισε και πήγα στης Μαρίας της Λάβγκουντ αντί να πάω στην πρεμιέρα του ΧΠ. Αυτά είναι Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 16721
Και την είδα και δεύτερη φορά στον γυρισμό μου από Λευκάδα. Την δεύτερη φορά έκανα έναν φίλο της να κλάψει και να χάσει βάρος από το άγχος αλλά ποιος νοιάζεται; Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 16721
Δεν θα πω και πολλά γιατί με την Μαρία δεν σκέφτεσαι απλά είσαι και δεν η Μαρία γενικά δεν είναι άτομο για το οποίο χρειάζεται να κοκορεύεσαι. Είσαι εσύ, είναι αυτή, και δεν χρειάζεται τίποτα παραπάνω, κανένα εγκώμιο, καμιά ατάκα. Τέλος.

Με τον Σαράντη πάλι πολλές φορές έχουμε συναντηθεί οπότε θα σας πω ένα πρόσφατο. Σε μια φάση μ λέει να κάνω account στο e-bay να του παραγγείλω κάτι του ανηλίκου και μετά λέμε ο ένας στον άλλον που βρισκόμαστε και πόσο πολύ βαριόμαστε και τελικά αυτός βρίσκει το δρόμο και έρχεται Φώκαια να περάσουμε την μέρα. Φαΐ δεν ξέρει να τρώει γιατί δεν έφαγε το δικό μου Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 16721 Πάντως χυμό ξες να πίνεις πουλί μου Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 763890

Ο Μιχάλιας πάλι καθυστέρημα ήταν καθυστέρημα παρέμεινε και πνευματικά και σωματικά αφού άργησε να έρθει ένα μισάωρο προχτές και μου ρθε με ροζ φωσφορούχα μπλούζα με V neck, τον έλεγα γκέι, αυτός ό, τι έβγαζε το στόμα μου το θεωρούσε αστείο και σερνόταν και σε μια φάση πάω να τον κάνω άντρα και μου ξεκινάει τα: "Μα όχι εδώ... δεν γουστάρω να μας βλέπουν... μη..."
Τέλος μπαίνουμε στο λεωφορείο αφού του έχω χαρίσει το μισό μου κομπόδεμα γιατί είναι και τζαμπατζής σε εισιτήρια και ποτά και στο άκυρο μου ξεκινάει τα γκείστικα κοιτώ στο πλάι, τα χεράκια σαν μικρές γροθιές πάνω στο στόμα, να του φεύγει λίγο το χέρι ενώ με λέει "κόλακα", "δαίμονα" και κάτι άλλα τέτοια, να χω σκάσει εγώ, να βγαίνει από το λεωφορείο και να κάνει μλκίες, αφόδευσε μέσα πολυχρόνη η κατάσταση. Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 16721

Γενικώς αν και είμαι πολύ άθλιος χαρακτήρας αγαπώ τους φίλους μου και χαίρομαι που βγαίνω μαζί τους, γουάου, η δήλωση της χρονιάς Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 97354
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.obythos09.blogspot.com
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 18, 2011 9:53 pm

Πρώτον σιχαμένη, η μπλούζα δεν είναι ροζ. Είναι καρπουζί.-

Δεύτερον, δε λες για τις επικές συζητήσεις για τα ανωμαλιάρικα βιβλία που διαβάζεις, μιλάς κιόλας.

Σκουλικιασμένη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Camille Belcourt
Εκτοετής
Εκτοετής
Camille Belcourt


Posts : 295
Join Date : 26/12/2010
Age : 30
Place : Είμαι ένα σωματίδιο Higgs. Figure out what this means.

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 26 εκατοστά, από ξύλο καρυδιάς, σκληρό αλλά εύκαμπτο, με πυρήνα χορδής καρδιάς δράκου. Αρχαίοι ρούνοι σκαλισμένοι στην λαβή.
Aγαπημένος Καθηγητής: Φιρέντσε

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19, 2011 3:13 pm

Remus Lupin έγραψε:
Πρώτον σιχαμένη, η μπλούζα δεν είναι ροζ. Είναι καρπουζί.-

Δεύτερον, δε λες για τις επικές συζητήσεις για τα ανωμαλιάρικα βιβλία που διαβάζεις, μιλάς κιόλας.

Σκουλικιασμένη...

Ρε άντε πίσω στην τρύπα σου, νεοθατσερικέ. Άκους εκεί, ανωμαλιάρικα βιβλία. Το πρόβλημα το χεις ΕΣΥ που σαι ομοφοβικός και γενικά φοβάσαι την όποια σωματική απόλαυση, βλάχο.

Και στην τελική σόρι, από την στιγμή που μπαίνεις στο λούκι να διαχωρίσεις και τις αποχρώσεις (γιατί οι πραγματικοί άντρες, αυτοί που στάζει η τεστοστερόνη από πάνω τους ένα ροζ κι ένα μωβ ξέρουν από την γκόμενα) δείχνει πόσο ΓΚΕΙ είσαι. Τέλος. Απλά.

Πουλημένε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.obythos09.blogspot.com
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19, 2011 9:52 pm

Σε λίγο θα μας πεις πως οι άντρες πρέπει να έχουν τρίχες, να βρωμάνε πιο πολύ και από βόθρο και για να δείξουν ο ένας στον άλλον τη τεστοστερόνη τους να κάνουν διαγωνισμό ρεψίματος.

ΒΛΑΧΑΡΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Mia Melanie Hawkins
Εκτροφέας Μαγικών Πλασμάτων
Εκτροφέας Μαγικών Πλασμάτων
Mia Melanie Hawkins


Posts : 5274
Join Date : 10/07/2011
Age : 106
Place : your nightmares

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: Ραβδι από κορμο πεύκου με πυρήνα από τρίχα από τη χαίτη ελληνικής Σφύγγας, μήκους 21 εκατοστών.Eυλίγιστο καλό για προστατευτηκά και εμειντικά ξόρκια.Πολύ λειτουγικο...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19, 2011 11:55 pm

Camille Belcourt έγραψε:
Remus Lupin έγραψε:
Πρώτον σιχαμένη, η μπλούζα δεν είναι ροζ. Είναι καρπουζί.-

Δεύτερον, δε λες για τις επικές συζητήσεις για τα ανωμαλιάρικα βιβλία που διαβάζεις, μιλάς κιόλας.

Σκουλικιασμένη...

Ρε άντε πίσω στην τρύπα σου, νεοθατσερικέ. Άκους εκεί, ανωμαλιάρικα βιβλία. Το πρόβλημα το χεις ΕΣΥ που σαι ομοφοβικός και γενικά φοβάσαι την όποια σωματική απόλαυση, βλάχο.

Και στην τελική σόρι, από την στιγμή που μπαίνεις στο λούκι να διαχωρίσεις και τις αποχρώσεις (γιατί οι πραγματικοί άντρες, αυτοί που στάζει η τεστοστερόνη από πάνω τους ένα ροζ κι ένα μωβ ξέρουν από την γκόμενα) δείχνει πόσο ΓΚΕΙ είσαι. Τέλος. Απλά.
Πουλημένε.



Δεν είσαι σωστή.....Δςν σε νοιάζει αν είναι γκέι.Και δεν είναι έτσι όλοι οι άντρες.Και σε παρακαλώ πρόσεχε το λεξιλόγιο σου.Δίνεις μια άσχημη αντίπωση στους επισκέπτες.... Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 670367 Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 670367 Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 670367 Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 670367 .Γι'αυτό Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 862783
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria Lovegood
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Maria Lovegood


Posts : 825
Join Date : 07/10/2010
Age : 30
Place : Just lost in the memories and the shadows

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: 27 εκατοστά, ξύλο καρυδιάς, πυρήνας φτερό του ιππόγρυπα Ωραιόραμφου, ευλιγιστο, είναι για επιθετικα ξορκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Φίλιους Φλίτγουικ

Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαζικες Συναντήσεις PotterLand   Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 20, 2011 11:08 am

Camille Belcourt έγραψε:
Το λοιπόν, εμένα μου κάπνισε και πήγα στης Μαρίας της Λάβγκουντ αντί να πάω στην πρεμιέρα του ΧΠ. Αυτά είναι Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 16721
Και την είδα και δεύτερη φορά στον γυρισμό μου από Λευκάδα. Την δεύτερη φορά έκανα έναν φίλο της να κλάψει και να χάσει βάρος από το άγχος αλλά ποιος νοιάζεται; Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 16721
Δεν θα πω και πολλά γιατί με την Μαρία δεν σκέφτεσαι απλά είσαι και δεν η Μαρία γενικά δεν είναι άτομο για το οποίο χρειάζεται να κοκορεύεσαι. Είσαι εσύ, είναι αυτή, και δεν χρειάζεται τίποτα παραπάνω, κανένα εγκώμιο, καμιά ατάκα. Τέλος.

Είσαι τόσο καλή. :| Θέλω να πω, χαίρομαι που περνάς καλά μαζί μου. Όπως είχε πει κάποια μέρα ο Πίτα Μέλαρκ στην Κάτνις: I wish I could freeze this moment right here, right now and live in it forever. Και ξέρεις αυτό γίνονταν με το μονόωρο καφέ μας τις 2 αυτές φορές. Πέρασα τόοοοσο καλά μαζί σου. Ανυπομωνώ να βρεθούμε ξανά. Ξέρεις...για τα δικά μας Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 763890

Παράθεση :
Με τον Σαράντη πάλι πολλές φορές έχουμε συναντηθεί οπότε θα σας πω ένα πρόσφατο. Σε μια φάση μ λέει να κάνω account στο e-bay να του παραγγείλω κάτι του ανηλίκου και μετά λέμε ο ένας στον άλλον που βρισκόμαστε και πόσο πολύ βαριόμαστε και τελικά αυτός βρίσκει το δρόμο και έρχεται Φώκαια να περάσουμε την μέρα. Φαΐ δεν ξέρει να τρώει γιατί δεν έφαγε το δικό μου Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 16721 Πάντως χυμό ξες να πίνεις πουλί μου Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 763890


Τζίζους, πώς τον αντέχεις; -.- Καλό κουράγιο με αυτό το μείασμα... :Ρ

Παράθεση :
Ο Μιχάλιας πάλι καθυστέρημα ήταν καθυστέρημα παρέμεινε και πνευματικά και σωματικά αφού άργησε να έρθει ένα μισάωρο προχτές και μου ρθε με ροζ φωσφορούχα μπλούζα με V neck, τον έλεγα γκέι, αυτός ό, τι έβγαζε το στόμα μου το θεωρούσε αστείο και σερνόταν και σε μια φάση πάω να τον κάνω άντρα και μου ξεκινάει τα: "Μα όχι εδώ... δεν γουστάρω να μας βλέπουν... μη..."
Τέλος μπαίνουμε στο λεωφορείο αφού του έχω χαρίσει το μισό μου κομπόδεμα γιατί είναι και τζαμπατζής σε εισιτήρια και ποτά και στο άκυρο μου ξεκινάει τα γκείστικα κοιτώ στο πλάι, τα χεράκια σαν μικρές γροθιές πάνω στο στόμα, να του φεύγει λίγο το χέρι ενώ με λέει "κόλακα", "δαίμονα" και κάτι άλλα τέτοια, να χω σκάσει εγώ, να βγαίνει από το λεωφορείο και να κάνει μλκίες, αφόδευσε μέσα πολυχρόνη η κατάσταση. Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 16721

Πω, θα περνάμε τόσο τέλεια παρέα στη Θεσσαλονίκη εμείς τα τρία. <3 Σας αγαπώ, σας αγαπώ. Και Μιχάλη πρέπει όπως και δήποτε να δω αυτήν την καρπουζί μπλούζα! Μαζικες Συναντήσεις PotterLand - Σελίδα 3 259443
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μαζικες Συναντήσεις PotterLand
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η PotterLand και οι Εχθροί της
» PotterLand is Back!!!
» Potterland's Press!!!!
» Διαγωνισμοί της Potterland
» PotterLand background and picture!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
✯ PotterLand ✯  :: Χόγκσμιντ :: Τρία Σκουπόξυλα-
Μετάβαση σε: