✯ PotterLand ✯
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

✯ PotterLand ✯

For us, Magic will never truly end...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Για όλα τα παράπονα, τις προτάσεις ή τις απορίες σας, υπάρχει ειδική κατηγορία στο Υπουργείο με όνομα Τμήμα Μαγικής Συνεργασίας και Μαγικής Συντήρησης.
Η Potterland's Press είναι επιτέλους ΕΔΩ!!! Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για περισσότερες λεπτομέρειες της εφημερίδας μας!
Το φετινό πρωτάθλημα των Κοιτώνων βρίσκεται στα μέσα του. Τη βαθμολογία θα βρείτε στην ενότητα 'House Cup'
............................................................
Κάθε αλλαγή στο team γίνεται για τη βελτίωση του φόρουμ και ευελπιστούμε σε μια γόνιμη συνεργασία!
Ένας από τους σημαντικότερους διαγωνισμούς μας περιμένει τους Μάγους και τις Μάγισσες. Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για το μηνιαίο High Sorcery!
Προσεχώς η πρώτη προπόνηση Κουίντιτς των ομάδων μας! Θα ενημερωθείτε σύντομα για τόπο και χρόνο!

 

 eBay.com/.co.uk

Πήγαινε κάτω 
+8
Filius Flitwick
Gellert Grindelwald
anton xert
Albus Dumbledore
Scabior The Snatcher
Beedle The Bard
William Penn
Remus Lupin
12 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 11:03 am

Είναι κοινό μυστικό πως το eBay έχει τις καλύτερες τιμές σε προιόντα όλων των ειδών... Ποια είναι η δικιά σας άποψη; Έχετε ψωνίσει ποτέ από αυτό το site;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
William Penn
Εβδομοετής
Εβδομοετής
William Penn


Posts : 572
Join Date : 23/09/2010
Age : 27
Place : Υπουργείο Μαγείας

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφλ
Ραβδί: Πλατανιά με πηρύνα από χορδή καρδιάς δράκου 27 εκατοστά.Ευλιγιστο.
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΣαβ Ιαν 01, 2011 9:49 am

Αρκετά καλό αν και δεν εμπνέει σε πολλούς εμπιστοσύνη και ασφάλεια ακόμα!Έχω αγοράσει μια φορά έναν φορτιστή για το PSP :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 3:10 am

Καλο σαιτ εχω ψαξει πολλα εκει, αλλα δεν εχω παρει τιποτα, γιατι η....μανα μου δεν "συμφωνει" με αγορες απο το ιντερνετ και δεν θελω να προκαλεσω ενδοοικογενειακο πολεμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 1:10 pm

ωραιο σαιτ...καλο ειναι...μου αρεσει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albus Dumbledore
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Albus Dumbledore


Posts : 1641
Join Date : 08/01/2011
Age : 26
Place : Πάτρα

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Elder Wand,15 inches,Thestral tail hair
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 8:28 am

μου αρεσει.εχω παρει απο εκει μια πενα και το κινητο μου.σκοπευω να παρω και τα αμερικανικα βιβλια του χπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 6:38 am

Εγω θελω να παραγκειλω κατι ραβδια που βγαζουν καμια φορα σε προσφορα. π.χ 7 ευρω το ραβδι και κατι κονκαρδες με τα συμβολα των κοιτωνων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 7:01 am

πολυ χρησιμο ειδικα για εμας τους επειχηρηματιες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anton xert
Πεμπτοετής
Πεμπτοετής
anton xert


Posts : 201
Join Date : 27/01/2011
Age : 29

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας:
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής:

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΔευ Μάης 16, 2011 12:23 pm

τι είναι αυτό το eBay eBay.com/.co.uk 958706
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gellert Grindelwald
Κυνηγός Βαμπίρ
Κυνηγός Βαμπίρ
Gellert Grindelwald


Posts : 4799
Join Date : 24/08/2010

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 22, 2011 9:07 am

Είναι ένα σάιτ που μπορείς να αγοράσεις διάφορα προϊοντα. Για περισσοτερεςω πληροφορίες ψάξε στο google.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Filius Flitwick
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Filius Flitwick


Posts : 697
Join Date : 22/07/2011
Age : 34
Place : Birmingham

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κυπαρίσσι, πυρήνας από νύχι ιππόγρυπα, 25 εκατοστά - Μαλακό. Ιδανικό για ξόρκια, γητέματα μάχης, κατάρες, πτητικά και κλητευτικά ξόρκια.
Aγαπημένος Καθηγητής: Φίλιους Φλίτγουικ

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 24, 2011 12:35 am

είμαι φαν του ebay. αν ξέρεις να το χειρίζεσαι και να ψάχνεις τον πωλητή (top seller) πριν αγοράσεις το οτιδήποτε και μπορείς να έχεις ένα λογαριασμό μόνο για αγορές μέσω internet, τότε θα είσαι και σίγουρος για τα λεφτά σου. έχω αγοράσει ΠΟΛΛΕΣ φορές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hermione J Granger
Εκτοετής
Εκτοετής
Hermione J Granger


Posts : 256
Join Date : 15/12/2011
Age : 32
Place : London,England,GB,United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΣαβ Φεβ 04, 2012 1:30 pm

Πολύ καλό site αν και θα συμφωνήσω,δεν εμπνέει ακόμη εμπιστοσύνη σε πολύ κόσμο.Εγώ πάντως έχω παραγγείλει διάφορα πράγματα.Από κινητά μέχρι ρούχα και είδη make up!!! eBay.com/.co.uk 637365 eBay.com/.co.uk 97354
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μαρίνα.Potter
Επιμελητής Χάφλπαφ
Επιμελητής Χάφλπαφ
Μαρίνα.Potter


Posts : 2047
Join Date : 03/01/2012
Age : 25
Place : Χανια ,Κρητη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Ραβδί: 18 cm από ξύλο αμυγδαλιάς κομμένο την άνοιξη.Με πυρήνα από τρίχα θηλυκού μονόκερου.Εξαιρετικά ισχυρό ενάντια στις σκοτεινές δυνάμεις.Κατάλληλο για κατάρες και ξόρκια αφοπλισμού. Άκαμπτο.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 4:59 am

Καλό είναι...
Έχω πάρει από εκεί όλα μου τα κινητά ;Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eva-Maria Watson
Τριτοετής
Τριτοετής
Eva-Maria Watson


Posts : 111
Join Date : 15/11/2011
Age : 26
Place : Σαλαμίνα :/

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: 25,4 εκ. από ξύλο αμπέλου με πυρήνα καρδιάς δράκου
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΤρι Μαρ 20, 2012 7:39 am

Έχω αγοράσει πολλές φορές και κυρίως πράγματα Χάρι Πότερ όπως γραβάτα, κασκόλ και σήμα γκριφ, χρονομηχανή, κλήροι του θανάτου(για τον λαιμό) και της Αβριλ Λαβίν όπως μπλούζες, το άρωμά της και γενικά αγοράζω πολύ συχνά από εκεί. Και μάλιστα σκέφτομαι να πάρω τώρα έναν πουφ πηγμαίο eBay.com/.co.uk 353974
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sarah12515
Παρασκευαστής Φίλτρων
Παρασκευαστής Φίλτρων
Sarah12515


Posts : 565
Join Date : 03/09/2013
Age : 25
Place : Κατερινη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: δεκατεσσερεραμισι ιντσες,ξυλο μηλιας με πυρηνα απο τριχα μονοκερου, συμπαγες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

eBay.com/.co.uk Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: eBay.com/.co.uk   eBay.com/.co.uk Icon_minitimeΤετ Οκτ 16, 2013 6:44 am

δεν εχει τυχει...eBay.com/.co.uk 262348
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
eBay.com/.co.uk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
✯ PotterLand ✯  :: Χόγκσμιντ :: Γωνιά των Μοντέρνων Μαγικών Εφευρέσων-
Μετάβαση σε: