✯ PotterLand ✯
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

✯ PotterLand ✯

For us, Magic will never truly end...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Για όλα τα παράπονα, τις προτάσεις ή τις απορίες σας, υπάρχει ειδική κατηγορία στο Υπουργείο με όνομα Τμήμα Μαγικής Συνεργασίας και Μαγικής Συντήρησης.
Η Potterland's Press είναι επιτέλους ΕΔΩ!!! Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για περισσότερες λεπτομέρειες της εφημερίδας μας!
Το φετινό πρωτάθλημα των Κοιτώνων βρίσκεται στα μέσα του. Τη βαθμολογία θα βρείτε στην ενότητα 'House Cup'
............................................................
Κάθε αλλαγή στο team γίνεται για τη βελτίωση του φόρουμ και ευελπιστούμε σε μια γόνιμη συνεργασία!
Ένας από τους σημαντικότερους διαγωνισμούς μας περιμένει τους Μάγους και τις Μάγισσες. Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για το μηνιαίο High Sorcery!
Προσεχώς η πρώτη προπόνηση Κουίντιτς των ομάδων μας! Θα ενημερωθείτε σύντομα για τόπο και χρόνο!

 

 ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Helga Hufflepuff
Honored Wizard
Honored Wizard
Helga Hufflepuff


Posts : 1808
Join Date : 08/08/2010
Age : 29
Place : Hogwarts-SaLoNikA

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφλ
Ραβδί: Κοκκινόξυλο,με πυρήνα από φτερό Φοίνικα 40 εκατοστών,άκαμπτο,ιδανικό για Κατάρες,κόκκινο με χρυσαφένια λαβή.
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS Empty
29062011
ΔημοσίευσηΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS

KAI OXI ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΕΤΕ
ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS!!!
ΠΡΟΑΓΟΡΑΣΕ ΤΩΡΑ TO ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΣΟΥ KAI ΔΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΕΠΙΚΟΥ ΦΙΝΑΛΕ!

Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ
ΜΕΡΟΣ A & ΜΕΡΟΣ B
ΤΡΙΤΗ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΤΙΣ 21.20 ΤΟ ΒΡΑΔΥ

Το MΕΡΟΣ Α' θα προβληθεί σε 2D και το ΜΕΡΟΣ Β' σε 3D. Μεταξύ των προβολών θα υπάρχει κενό 5-10 λεπτών.
Για τις συγκεκριμένες προβολές διατίθεται μόνο εισιτήριο-πακέτο και όχι για την κάθε προβολή ξεχωριστά. Το συγκεκριμένο εισιτήριο κοστίζει 15 euro (ενιαία τιμή, χωρίς δωρεάν, παιδικά, φοιτητικά κτλ)
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2:30 - 3:00 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://potterland.forummotion.com/forum.htm
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS :: Σχόλια

Vicky_Diggory
Απ: ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS
Δημοσίευση Τετ Ιουν 29, 2011 5:08 am από Vicky_Diggory
ενδιαφέρον αλλά μάλλον λίγα άτομα θα πάνε!
γιατί τελειώνει τολμώ να πω λίγο αργά!
Εξάλλου δεν έχει village cinemas στην Ορεστιάδα! ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 97354
Marlene McKinnon
Απ: ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS
Δημοσίευση Τετ Ιουν 29, 2011 5:17 am από Marlene McKinnon
όχι ρεεεε!!
καλά εννοείται πως θα πήγαινα αν δεν ήμουν κατασκήνωση και ας έλεγε ότι ήθελε η μάνα μου για την ώρα...

πάει η ευκαιρία ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 214975
Helga Hufflepuff
Απ: ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS
Δημοσίευση Τετ Ιουν 29, 2011 6:06 am από Helga Hufflepuff
Και πως θα γυρνούσες βρε τρελή; ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 16721 ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 16721
Τα λεωφορεία είναι μέχρι τις 11 περίπου και μετά πάει στις 5κ30 τα ξημερώματα!!!
Δεν μιλάω για τη χρέωση του ταξί,γιατί λόγω νυχτερινού δρομολογίου θα σου έπαιρνε τα μαλλιοκέφαλά σου!
Οπότε μη λες χαζομάρες μετά μόνο με Ι.Χ. εσύ δεν πιστεύω να οδηγείς και επίσης δεν πιστεύω να πέρναγε κάποιος να σε πάρει από εκεί τέτοια ώρα!!!
Οπότε ουσιαστικά για τη συγκεκριμένη ημέρα τουλάχιστον,δεν χάνεις κάτι που θα'σαι κατασκήνωση!!! ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 97354 ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 97354
Έχω άδικο;;;
Marlene McKinnon
Απ: ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS
Δημοσίευση Τετ Ιουν 29, 2011 6:08 am από Marlene McKinnon
Έχω αδερφό με δίπλωμα και αυτοκίνητο χρυσή μου ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 16721

Αλλά τώρα δεν έχει σημασία ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 214975 Δεν γίνεται τίποτα! ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 214975
Helga Hufflepuff
Απ: ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS
Δημοσίευση Τετ Ιουν 29, 2011 8:02 am από Helga Hufflepuff
Και είναι τόσο καλός άνθρωπος ώστε να σε γυρνούσε τέτοια ώρα;
Μπράβο!
Σπόιλερ:
Sarah12515
Απ: ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS
Δημοσίευση Σαβ Οκτ 19, 2013 12:12 am από Sarah12515
σε παρακαλω! το κοριτσι εχασε μια πολυ καλη εφκερια! μη της το κοπανας!ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 564752 ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 1537913147 ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS 564752
 

ΕΠΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΑ VILLAGE CINEMAS

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Επικός αποχαιρετισμός!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
✯ PotterLand ✯  :: Harry Potter - Ταινίες, Βιβλία και Τελευταία Νέα! :: Ο Χάρι Ποτερ και οι Κλήροι του Θανάτου-Τελευταία Νέα-
Μετάβαση σε: