✯ PotterLand ✯
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

✯ PotterLand ✯

For us, Magic will never truly end...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Για όλα τα παράπονα, τις προτάσεις ή τις απορίες σας, υπάρχει ειδική κατηγορία στο Υπουργείο με όνομα Τμήμα Μαγικής Συνεργασίας και Μαγικής Συντήρησης.
Η Potterland's Press είναι επιτέλους ΕΔΩ!!! Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για περισσότερες λεπτομέρειες της εφημερίδας μας!
Το φετινό πρωτάθλημα των Κοιτώνων βρίσκεται στα μέσα του. Τη βαθμολογία θα βρείτε στην ενότητα 'House Cup'
............................................................
Κάθε αλλαγή στο team γίνεται για τη βελτίωση του φόρουμ και ευελπιστούμε σε μια γόνιμη συνεργασία!
Ένας από τους σημαντικότερους διαγωνισμούς μας περιμένει τους Μάγους και τις Μάγισσες. Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για το μηνιαίο High Sorcery!
Προσεχώς η πρώτη προπόνηση Κουίντιτς των ομάδων μας! Θα ενημερωθείτε σύντομα για τόπο και χρόνο!

 

 Ρατσισμός

Πήγαινε κάτω 
+25
Mia Melanie Hawkins
hermione black
Λιλιθ-Ισις
Ethan Wate
Marlene McKinnon
panos theo
happy poster
Scabior The Snatcher
Albus Dumbledore
Beedle The Bard
harry potter 10
nickpap
Remus Lupin
LiLyBlack
Αλαφροπάτητος
Βασουλα Μαγισσουλα
Embereth
Elf in the forest
Rowena Ravenclaw
Vicky_Diggory
Nemesis
Josh Farro
Helga Hufflepuff
Dina potter
Godric Gryffindor
29 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nickpap
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
nickpap


Posts : 518
Join Date : 06/11/2010
Age : 28

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: συκιάς με μια τρίχα από μονόκερο 22 εκ. ευλύγιστο κατάλληλο για επιθετικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 16, 2010 10:32 am

ειμαι λίγο αλλα καμιά φορά μου τιν σπάνε πολύ οι ΑΛΒΑΝΟΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 16, 2010 10:49 am

Βασουλα Μαγισσουλα έγραψε:
πρωτον εαν αναφερεσαι σε μενα δεν ειμαι κοπελια.............δεν με ξερεις δεν σε ξερω και δευτερον ο καθενας εχει τις δικιες του αποψεις.και αυτο ειναι ενα θεμα που βγαινει πουθενα μεσο μηνυματων αλλα και γενικα.


μην ταράζεσαι... δικιά σου άποψη και έχεις δίκιο... δεν προσπαθώ να στην αλλάξω.. αλλά να σου δείξω πως οι βάσιμες θεωρίες στην άποψη σου είναι πολύ σημαντικές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Βασουλα Μαγισσουλα
Honored Wizard
Honored Wizard
Βασουλα Μαγισσουλα


Posts : 1078
Join Date : 27/08/2010
Age : 37
Place : θεσσαλονικη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κουφοξυλιά,με πυρήνα από φτερό Ιρλανδικού Φοίνικα 32 εκατοστά,Εύκαμπτο,Ιδανικό για προστατευτικά ξόρκια,αλλά και για Κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 16, 2010 12:29 pm

δεν ταραζομαι απλα εχω καει και οχι απο αλβανους γενικα απο ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ αλλοδαπους.και εχω πολυ καλες φιλιες αλλα και κπυμπαρια ξενους.απλα με πειραζει ρε παιδια που εχουν πιο πολλα προνομια απο εμας.και πολλα αλλα που αμα δεις σε site θα τρελαθεις.θα πεις γινοντε αυτα τα πραγματα.και για να ξεκαθαρισω δε μιλω για τα τωρινα νεα παιδια αλλα για μεγαλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
harry potter 10
Εβδομοετής
Εβδομοετής
harry potter 10


Posts : 359
Join Date : 01/11/2010
Age : 26
Place : Θεσσαλονίκη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Κοκκινοξυλο με πυρήνα από λέπια δράκου 27 εκατοστά. Ευλύγιστο
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνείπ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19, 2010 5:18 am

Eξαρτάτε...Κάποιοι μου την σπάνε κάποιοι όχι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19, 2010 11:16 am

Βασουλα Μαγισσουλα έγραψε:
δεν ταραζομαι απλα εχω καει και οχι απο αλβανους γενικα απο ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ αλλοδαπους.και εχω πολυ καλες φιλιες αλλα και κπυμπαρια ξενους.απλα με πειραζει ρε παιδια που εχουν πιο πολλα προνομια απο εμας.και πολλα αλλα που αμα δεις σε site θα τρελαθεις.θα πεις γινοντε αυτα τα πραγματα.και για να ξεκαθαρισω δε μιλω για τα τωρινα νεα παιδια αλλα για μεγαλους

Σε ένα σημείο έχεις δίκιο για τα προνόμια... Εγώ με τους αλβανούς δεν έχω πρόβλημα στο συγκεκριμένο θέμα γιατί όλοι τους δουλεύουν και δουλεύουν σκληρά... είναι κάποιοι Κούρδοι κατά πλειοψηφία που κάθονται στις πλατείες και παρακαλάνε για ελεημοσύνη... αλλά αυτό σημαίνει πως πρέπει να το γενικεύουμε σε όλους τους ξένους???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Βασουλα Μαγισσουλα
Honored Wizard
Honored Wizard
Βασουλα Μαγισσουλα


Posts : 1078
Join Date : 27/08/2010
Age : 37
Place : θεσσαλονικη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κουφοξυλιά,με πυρήνα από φτερό Ιρλανδικού Φοίνικα 32 εκατοστά,Εύκαμπτο,Ιδανικό για προστατευτικά ξόρκια,αλλά και για Κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19, 2010 11:18 am

φυσικα και δεν πρεπει αλλα αν γινει ενας πολεμος ολοι αυτοι οι αλβανοι που ειναι εδω μεσα τι πιστευεις οτι θα κανουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19, 2010 11:26 am

Ξέρω αλβανούς που θα υπερασπιστούν την Ελλάδα επιδή νιώθουν Έλληνες... οι υπόλοιποι θα φύγουν .... εσύ θα πολεμούσες για την Αλβανία υπό παρόμοιες συνθήκες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Βασουλα Μαγισσουλα
Honored Wizard
Honored Wizard
Βασουλα Μαγισσουλα


Posts : 1078
Join Date : 27/08/2010
Age : 37
Place : θεσσαλονικη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κουφοξυλιά,με πυρήνα από φτερό Ιρλανδικού Φοίνικα 32 εκατοστά,Εύκαμπτο,Ιδανικό για προστατευτικά ξόρκια,αλλά και για Κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19, 2010 11:31 am

τι θα κανουν?εισαι γελασμενος.και σιγα μην φυγουν θα μας γ.....λαθος ερωτηση μου εκανες αν ημουν σε αλλη χωρα πχ στην γερμανια θα πολεμουσα με τουν γερμανους?αυτα δεν γινοντε και η περοτωσεις που μου λες ειναι μεμονομενες γιατι και ο κουμπαρος μου ειναι αλβανος και νιωθει το ιδιο.αλλα αυτοι ειναι λιγοι.θελεις να σου στειλω με πμ λινκ για να καταλαβεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19, 2010 11:55 am

ρε συ ξέρω πολύ καλά ότι πολύ από αυτούς είναι βάρβαροι αντιελληνιστές και ήρθαν εδώ μόνο για να τους φεσωθούμε... αλλά όπως είπες και εσύ και εμείς δεν θα υποστηρίζαμε την χώρα στην οποία ζούμε και δεν είναι πατρίδα μας... οπότε ας μην κρίνουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Βασουλα Μαγισσουλα
Honored Wizard
Honored Wizard
Βασουλα Μαγισσουλα


Posts : 1078
Join Date : 27/08/2010
Age : 37
Place : θεσσαλονικη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κουφοξυλιά,με πυρήνα από φτερό Ιρλανδικού Φοίνικα 32 εκατοστά,Εύκαμπτο,Ιδανικό για προστατευτικά ξόρκια,αλλά και για Κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 19, 2010 12:01 pm

δεν ειπα κατι τετοιο εγω.ιτο αντιθετο ολοι αυτη για την πατριδα τους θα πολεμισουν και φαντασου που ειναι τοσοι!!!τεσπα αυτοι η κουβεντα δεν βγαζει πουθενα ειναι τοσα πολλα που γ....α Ρατσισμός - Σελίδα 2 637365
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
harry potter 10
Εβδομοετής
Εβδομοετής
harry potter 10


Posts : 359
Join Date : 01/11/2010
Age : 26
Place : Θεσσαλονίκη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Κοκκινοξυλο με πυρήνα από λέπια δράκου 27 εκατοστά. Ευλύγιστο
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνείπ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 05, 2010 11:23 am

όντως..Πάντως η ελλάδα γέμισε ξένους... Ρατσισμός - Σελίδα 2 614504 Ρατσισμός - Σελίδα 2 670367
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 4:35 am

Γενικα είμαι εντελως αντιθετος με καθε μορφη ρατσισμου. Δε λεω ότι δεν κανω και εγω διακρισεις. Αλλα αυτο έχει να κανει με τα κριτηρια που επιλεγω έναν άνθρωπο για φιλο, συνεργατη, διπλανο κτλ. Όμως δεν είμαι ρατσιστης. Ίσως μόνο για τους μεταναστες να εχω ενα θεματακι, αλλά αυτό έχει να κανει μονο με τους παρανομους μεταναστες. Όποιος έρθει με χαρτια και διαβατηριο, ειναι ευπροσδεκτος στη χωρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albus Dumbledore
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Albus Dumbledore


Posts : 1641
Join Date : 08/01/2011
Age : 26
Place : Πάτρα

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Elder Wand,15 inches,Thestral tail hair
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21, 2011 7:20 am

Εγώ είμαι ρατσιστής μόνο όταν ο άλλος μου έχει δώσει αφορμή.Στο σχολείο μου έχουμε πολλούς ΡΟΜΑ (ευγενικά),αλλά οι περισσότεροι είναι εξηγημένοι,με πλήρη γνώση του τι τους θεωρούμε,όμως κάθε άλλο παρά γίφτους τους θεωρούμε.Είναι πολύ καλά παιδιά και όλο το σχολείο τα κάνει παρέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21, 2011 9:05 am

Ραφαήλ, ακόμα και όταν δώσει κάποιος αφορμή, ποτέ δεν πρέπει να είσαι ρατσιστής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21, 2011 10:18 am

^ Σωστο, αλλα και δυσκολο. Αν το εχεις μεσα σου, δυσκολα το ξεπερνας. Μονο με πολυ κουλτουρα και ταξιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21, 2011 10:27 am

ή με την πολύ λογοτεχνία και γνώση...


όπως και να το κάνουμε, ο ρατσισμός είναι έργο του κακού...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Albus Dumbledore
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Albus Dumbledore


Posts : 1641
Join Date : 08/01/2011
Age : 26
Place : Πάτρα

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Elder Wand,15 inches,Thestral tail hair
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21, 2011 1:48 pm

Το ξέρω,αλλά αν σε βρίσει για παράδειγμα ο άλλος χοντρά,τι κάνεις κάθεσαι στα αβγά σου?Και εγώ είμαι κατά του ρατσισμού,όμως αν με έβριζε χοντρά,δυστυχώς θα ανγκαζόμουν να γίνω ρατσιστής.Όχι όμως να τον βρίσω με τα ίδια λόγια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remus Lupin
Επιμελητής Σλίθεριν
Επιμελητής Σλίθεριν
Remus Lupin


Posts : 4721
Join Date : 04/11/2010
Place : Drakonya Krov's common room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκ., ξύλο από μαόνι με πυρήνα από τρίχα ουράς του κένταυρου Φιρέντσε, πολύ καλό για προστατευτικά ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21, 2011 1:49 pm

Κανένας δεν επιλέγει να αφήσει σπίτι και πατρίδα και να πάει κάπου αλλού... η μαγκιά είναι να τον κερδίζεις στο παιχνίδι του, και όχι να πηγαίνεις από δύσβατα μονοπάτια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://malicioustheory.blogspot.com
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22, 2011 8:33 am

Ναι, όντως. Δυστυχως όμως υπαρχουν πολλοι που απλα παρασιτουν και ζουν σε βαρος των υπολοίπων και της οικονομίας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albus Dumbledore
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Albus Dumbledore


Posts : 1641
Join Date : 08/01/2011
Age : 26
Place : Πάτρα

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Elder Wand,15 inches,Thestral tail hair
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22, 2011 1:19 pm

^Δίκιο έχεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 11:56 am

ειμαι κατα του ρατσισμου,...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albus Dumbledore
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Albus Dumbledore


Posts : 1641
Join Date : 08/01/2011
Age : 26
Place : Πάτρα

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Elder Wand,15 inches,Thestral tail hair
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 3:56 pm

κι εγω αλλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 12:00 pm

τι αλλα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albus Dumbledore
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Albus Dumbledore


Posts : 1641
Join Date : 08/01/2011
Age : 26
Place : Πάτρα

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Elder Wand,15 inches,Thestral tail hair
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 5:38 am

αν μου πανε κοντρα και με βριζουν τοτε γινομαι ρατσιστης παρολο δεν το θελω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Ρατσισμός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρατσισμός   Ρατσισμός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27, 2011 6:13 am

Παντως αυτην την περιοδο, με διακατεχει ενα ρατσιστικο συναισθημα λογω της καταλυψης στην νομικη. Ερχεται ο Πακιστανος, Ιρακινος, Αιγυπτιος, Παλαιστινιος και οχι μονο μπαινουν παρανομα στη χωρα μας και δημιουργουν προβλημα, αθελα τους τις περισσοτερες φορες, αλλα με παραγινε το κακο. Ακους εκει να κανουν οι παρανομοι μεταναστες καταληψη στα ελληνικα πανεπιστημια και εμεις να κοιταμε και να λεμε περι ασυλου? Το ασυλο ειναι για τους Ελληνες πολιτες οχι για τον καθε υποαναπτυκτο ανατολιτη. (χωρις αυτο να σημαινει οτι αν ηταν Ευρωπαιοι θα αλλαζε κατι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ρατσισμός
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
✯ PotterLand ✯  :: Χόγκσμιντ :: Τρία Σκουπόξυλα-
Μετάβαση σε: