✯ PotterLand ✯
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

✯ PotterLand ✯

For us, Magic will never truly end...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Για όλα τα παράπονα, τις προτάσεις ή τις απορίες σας, υπάρχει ειδική κατηγορία στο Υπουργείο με όνομα Τμήμα Μαγικής Συνεργασίας και Μαγικής Συντήρησης.
Η Potterland's Press είναι επιτέλους ΕΔΩ!!! Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για περισσότερες λεπτομέρειες της εφημερίδας μας!
Το φετινό πρωτάθλημα των Κοιτώνων βρίσκεται στα μέσα του. Τη βαθμολογία θα βρείτε στην ενότητα 'House Cup'
............................................................
Κάθε αλλαγή στο team γίνεται για τη βελτίωση του φόρουμ και ευελπιστούμε σε μια γόνιμη συνεργασία!
Ένας από τους σημαντικότερους διαγωνισμούς μας περιμένει τους Μάγους και τις Μάγισσες. Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για το μηνιαίο High Sorcery!
Προσεχώς η πρώτη προπόνηση Κουίντιτς των ομάδων μας! Θα ενημερωθείτε σύντομα για τόπο και χρόνο!

 

 Thirty Seconds to Mars

Πήγαινε κάτω 
+4
Μαρίνα.Potter
Hayley Williams
Martha_Loves_Ron
Josh Farro
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Josh Farro
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Josh Farro


Posts : 1270
Join Date : 11/08/2010
Age : 26
Place : Μars

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Καρδιά από φτερό φοίνικα,24 εκατοστά,άκαμπτο!
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΤρι Δεκ 27, 2011 1:11 am

Οι 30 Seconds to Mars είναι αμερικανικό μουσικό συγκρότημα της rock από το Λος Άντζελες της Καλιφόρνια που ιδρύθηκε το 1998. Τραγουδιστής, κιθαρίστας και συνθέτης είναι ο γνωστός ηθοποιός Jared Leto (κύρια φωνή, ρυθμική κιθάρα, στιχουργός),
Shannon Leto (ντραμς) και Tomo Milicevic (κιθάρα, πληκτρα). Μέχρι σήμερα
έχουν κυκλοφορήσει τρία στούντιο άλμπουμ, 30 Seconds to Mars (album) (2002), A Beautiful Lie (2005), This Is War (2009).

πηγή:wikipedia

Τί λέτε λοιπόν; Ακούτε Thirty Seconds to Mars, ή είστε από τους λίγους που δεν τους ξέρουν; Thirty Seconds to Mars 722702
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Martha_Loves_Ron
Επιμελητής Ράβενκλοου
Επιμελητής Ράβενκλοου
Martha_Loves_Ron


Posts : 1828
Join Date : 29/12/2011
Age : 24
Place : Lost in the wonderland.-

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: 20 εκατοστα,ξύλο αμυγδαλιάς, πυρήνα από τρίχα Ναργκλ. Ιδανικό για μεταμορφώσεις και ξόρκια άμυνας κατα των σκοτεινών τεχνών.Ακαμπτο.
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρούμπεους Χάγκριντ

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΔευ Ιαν 09, 2012 6:31 am

Thirty Seconds to Mars Images?q=tbn:ANd9GcTjVBH1HAOUftsr6qWrU8k9KgbxLp2usVkN4Ls7giasQQ4TQjis

ειναι θεοςς Thirty Seconds to Mars 934303
πρωτη φορα μου εβαλε η αδερφη μου να ακουσω thirtysecondstomars και νομιζα οτι θα ταν καμια βλακειαα αλλα τελικα μου αρεσουν πολυυ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Josh Farro
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Josh Farro


Posts : 1270
Join Date : 11/08/2010
Age : 26
Place : Μars

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Καρδιά από φτερό φοίνικα,24 εκατοστά,άκαμπτο!
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΤετ Ιουν 13, 2012 3:41 pm

Η αλήθεια είναι πως κι εγώ τους έβριζα, πιο πολύ για να τσαντίσω μια φίλη, αλλά αυτή η φίλη φρόντισε να μη κρατήσει τα μουσικά της ενδιαφέροντα έξω από το σπίτι μου.
Μη ξεχάσω να αναφέρω και να ψωνιστώ πως κέρδισα σ' ένα διαγωνισμό τέσσερα ολόκληρα λεπτά ομιλίας στο κινητό με τον Τζάρεντ Λέτο. Απλώς μια αξέχαστη εμπειρία που ελπίζω να επαναληφθεί σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hayley Williams
Πρωτοετής
Πρωτοετής
Hayley Williams


Posts : 22
Join Date : 13/06/2012
Age : 29
Place : I'm just a stranger in a strange land..

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΤετ Ιουν 13, 2012 4:41 pm

*proud momma moment* για το παιδι απο πανω. Οχι να το παινευτω, αλλα ειμαι η φιλη στην οποια αναφερεται. :Ρ Εγω τους ακουω απο το '07 και συνεχιζω ακαθεκτα πιστη στην μουσικη τους και τους ιδιους σαν ατομα. Οσο για το τηλεφωνημα, Τζορτζ, ασε μας και εμας τις αμοιρες! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.be-a-hero-kill-yourego.tumblr.com
Josh Farro
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Josh Farro


Posts : 1270
Join Date : 11/08/2010
Age : 26
Place : Μars

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Καρδιά από φτερό φοίνικα,24 εκατοστά,άκαμπτο!
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΤετ Ιουν 13, 2012 4:46 pm

Άει μωρή που θα μας πεις ότι είσαι και έσελον από το εφτά! Εσύ έτσι γεννήθηκες, το έχεις μέσα σου. Thirty Seconds to Mars 16721
Υπάρχει κάποιος πλην Βάννας που είδε το VyRT; Thirty Seconds to Mars 16721
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hayley Williams
Πρωτοετής
Πρωτοετής
Hayley Williams


Posts : 22
Join Date : 13/06/2012
Age : 29
Place : I'm just a stranger in a strange land..

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΤετ Ιουν 13, 2012 4:51 pm

Χαχαχα! Ναι ναι, εγω δεν εγινα Εσελον, γεννηθηκα Εσελον. Αυτοι ηταν προορισμενοι για την ζωη μου. Τελος. :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.be-a-hero-kill-yourego.tumblr.com
Μαρίνα.Potter
Επιμελητής Χάφλπαφ
Επιμελητής Χάφλπαφ
Μαρίνα.Potter


Posts : 2047
Join Date : 03/01/2012
Age : 25
Place : Χανια ,Κρητη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Ραβδί: 18 cm από ξύλο αμυγδαλιάς κομμένο την άνοιξη.Με πυρήνα από τρίχα θηλυκού μονόκερου.Εξαιρετικά ισχυρό ενάντια στις σκοτεινές δυνάμεις.Κατάλληλο για κατάρες και ξόρκια αφοπλισμού. Άκαμπτο.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΠεμ Ιουν 14, 2012 4:29 am

ThirtySeconds ToMars έγραψε:
Η αλήθεια είναι πως κι εγώ τους έβριζα, πιο πολύ για να τσαντίσω μια φίλη, αλλά αυτή η φίλη φρόντισε να μη κρατήσει τα μουσικά της ενδιαφέροντα έξω από το σπίτι μου.
Μη ξεχάσω να αναφέρω και να ψωνιστώ πως κέρδισα σ' ένα διαγωνισμό τέσσερα ολόκληρα λεπτά ομιλίας στο κινητό με τον Τζάρεντ Λέτο. Απλώς μια αξέχαστη εμπειρία που ελπίζω να επαναληφθεί σύντομα.

Thirty Seconds to Mars 806124 Thirty Seconds to Mars 66414 Thirty Seconds to Mars 901364 Thirty Seconds to Mars 901364 Thirty Seconds to Mars 901364 Thirty Seconds to Mars 901364 Thirty Seconds to Mars 901364
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ????
Και τι δεν θ' άδινα να μιλήσω με το Jared Leto Thirty Seconds to Mars 40487
K*λόφαρδε Thirty Seconds to Mars 214975
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hayley Williams
Πρωτοετής
Πρωτοετής
Hayley Williams


Posts : 22
Join Date : 13/06/2012
Age : 29
Place : I'm just a stranger in a strange land..

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΠεμ Ιουν 14, 2012 5:25 am

Ναιιι ναιιιι, εχει να παινευεται για το τηλεφωνημα. Το καλο σε αυτο ηταν οτι εκεινη την ωρα μιλουσα μαζι του στο τηλ και ακουσα λιγουλακι την φωνη του θεου... Thirty Seconds to Mars 142566

οκ... σκαω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.be-a-hero-kill-yourego.tumblr.com
Josh Farro
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Josh Farro


Posts : 1270
Join Date : 11/08/2010
Age : 26
Place : Μars

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Καρδιά από φτερό φοίνικα,24 εκατοστά,άκαμπτο!
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΠεμ Ιουν 14, 2012 5:30 am

Καμάρι μου.
Εγώ έδωσα μόνο εφτάμιση ευρώ για ένα εισητήριο και με πήρε. Η κωλοφαρδία δεν είναι ότι με πήρε, αλλά το ότι πήρα εγώ μόνο ένα εισητήριο κι εκείνη τη μέρα θα διάλεγαν ένα νικητή. Μετά όμως έβγαλε ανακοινωση για σκάιπ και για νικητές που θα πάνε να τους συναντλήσουν, οπότε είναι το λιγότερο. Αλλά δε γκρινιάζω. Το έζησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hayley Williams
Πρωτοετής
Πρωτοετής
Hayley Williams


Posts : 22
Join Date : 13/06/2012
Age : 29
Place : I'm just a stranger in a strange land..

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΠεμ Ιουν 14, 2012 5:45 am

Ελα ρε.. και μονο το τηλεφωνημα ειναι πολυ μεγαλο. Τι σκαιπ, τι the hive. Γιατι ας πουμε που πηγαν στο σπιτι εκαναν και τιποτα. Περισσοτερο τους ειδε η μαιμου απο οτι οι ιδιοι οι προσκεκλημενοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.be-a-hero-kill-yourego.tumblr.com
Josh Farro
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Josh Farro


Posts : 1270
Join Date : 11/08/2010
Age : 26
Place : Μars

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Καρδιά από φτερό φοίνικα,24 εκατοστά,άκαμπτο!
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΠεμ Ιουν 14, 2012 5:50 am

Μαακα θέλω κι εγώ να πάω να δω το σπίτι του. Να τους μιλήσω. Να τους ρωτήσω. Να μου τραγουδήσουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μαρίνα.Potter
Επιμελητής Χάφλπαφ
Επιμελητής Χάφλπαφ
Μαρίνα.Potter


Posts : 2047
Join Date : 03/01/2012
Age : 25
Place : Χανια ,Κρητη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Ραβδί: 18 cm από ξύλο αμυγδαλιάς κομμένο την άνοιξη.Με πυρήνα από τρίχα θηλυκού μονόκερου.Εξαιρετικά ισχυρό ενάντια στις σκοτεινές δυνάμεις.Κατάλληλο για κατάρες και ξόρκια αφοπλισμού. Άκαμπτο.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΠεμ Ιουν 14, 2012 8:13 am

^^Όπως και να χει είσαι πολύ τυχερός Thirty Seconds to Mars 353974
Αχχ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μιχαέλα_Diggory
Κυνηγός Βαμπίρ
Κυνηγός Βαμπίρ
Μιχαέλα_Diggory


Posts : 844
Join Date : 20/06/2012
Age : 24
Place : Χανιά

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Ραβδί: 20 εκ. Ξύλο Πεύκου με πυρήνα από φτερό Φοίνικα!!Κατάλληλο για προστατευτικά ξόρκια!!Άκαμπτο
Aγαπημένος Καθηγητής: Σιβύλλα Τρελόνι

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 9:58 pm

Ακούμε,ακούμε!! Thirty Seconds to Mars 353974
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Narcissa Black
Εκτοετής
Εκτοετής
Narcissa Black


Posts : 344
Join Date : 07/06/2012
Place : Grimmauld Place number 12

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: 32 εκατοστά,τρίχα μαλλιών Βέλας για πυρήνας,από ροδόξυλο,με σχέδια από ανοιχτόχρωμο ξύλο.Ιδανικό για κατάρες
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 05, 2012 2:41 am

Μία λέξη.ΘΕΙΚΟΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Luna-Lia Lovegood
Εκτοετής
Εκτοετής
Luna-Lia Lovegood


Posts : 289
Join Date : 24/06/2010
Age : 26

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Kέδρος με πυρήνα από τρίχες πύγασου, 35 εκατοστα
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΔευ Ιουν 10, 2013 10:10 am

φυσικα και ακουμε
αγαπημενο--> https://www.youtube.com/watch?v=28wFVI5Zm88
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mia Melanie Hawkins
Εκτροφέας Μαγικών Πλασμάτων
Εκτροφέας Μαγικών Πλασμάτων
Mia Melanie Hawkins


Posts : 5274
Join Date : 10/07/2011
Age : 106
Place : your nightmares

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: Ραβδι από κορμο πεύκου με πυρήνα από τρίχα από τη χαίτη ελληνικής Σφύγγας, μήκους 21 εκατοστών.Eυλίγιστο καλό για προστατευτηκά και εμειντικά ξόρκια.Πολύ λειτουγικο...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Thirty Seconds to Mars Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Thirty Seconds to Mars   Thirty Seconds to Mars Icon_minitimeΤρι Ιουν 11, 2013 10:41 am

Ακούω αλλα δεν τρελαίνομαι κιολας..Ισως γιατι δεν εχω ασχοληθει αρκεταα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Thirty Seconds to Mars
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
✯ PotterLand ✯  :: Χόγκσμιντ :: Ωδείο του Μαέστρου Δομινίκου-
Μετάβαση σε: