✯ PotterLand ✯
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

✯ PotterLand ✯

For us, Magic will never truly end...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Για όλα τα παράπονα, τις προτάσεις ή τις απορίες σας, υπάρχει ειδική κατηγορία στο Υπουργείο με όνομα Τμήμα Μαγικής Συνεργασίας και Μαγικής Συντήρησης.
Η Potterland's Press είναι επιτέλους ΕΔΩ!!! Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για περισσότερες λεπτομέρειες της εφημερίδας μας!
Το φετινό πρωτάθλημα των Κοιτώνων βρίσκεται στα μέσα του. Τη βαθμολογία θα βρείτε στην ενότητα 'House Cup'
............................................................
Κάθε αλλαγή στο team γίνεται για τη βελτίωση του φόρουμ και ευελπιστούμε σε μια γόνιμη συνεργασία!
Ένας από τους σημαντικότερους διαγωνισμούς μας περιμένει τους Μάγους και τις Μάγισσες. Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για το μηνιαίο High Sorcery!
Προσεχώς η πρώτη προπόνηση Κουίντιτς των ομάδων μας! Θα ενημερωθείτε σύντομα για τόπο και χρόνο!

 

 Δυο λόγια για σένα

Πήγαινε κάτω 
+26
Mia Melanie Hawkins
anton xert
Remus Lupin
Albus P.W.B. Dumbledore
Amycus~Colin Creevey
Sirius_Black
Andromeda Black
Beedle The Bard
Scabior The Snatcher
Barty Crouch
Albus Dumbledore
harry potter 10
Αλαφροπάτητος
William Penn
Christine Tonks
Βασουλα Μαγισσουλα
Helga Hufflepuff
pano$
Elf in the forest
Bellatrix Lestrange
Rowena Ravenclaw
stacy_weasley
Perenelle Flamel
Vicky_Diggory
Nemesis
Godric Gryffindor
30 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Godric Gryffindor
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Godric Gryffindor


Posts : 1155
Join Date : 24/06/2010
Age : 30

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Καρυδιά με πυρήνα από χορδή καρδιάς δράκου.Τριαντατρία εκατοστά.Άκαμπτο.Ιδανικό για Μεταμορφώσεις και προστατευτικά Ξόρκια.
Aγαπημένος Καθηγητής: Φίλιους Φλίτγουικ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 6:47 am

Γράψε δυο λόγια για σένα έτσι ώστε ο ένας να γνωρίσει τον άλλον όσο πιο καλά γίνετε.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nemesis
Δευτεροετής
Δευτεροετής
Nemesis


Posts : 95
Join Date : 10/08/2010
Age : 29
Place : αθηνα

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας:
Ραβδί: απο βελανιδια, 21 εκατοστα με καρδια απο τριχα μονοκερου. μαυρο στο χρωμα με την βαση ασημενια
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΠαρ Αυγ 13, 2010 5:06 am

δυο λογια για μενα???

λοιπον με λενε ελενη ειμαι 16 ετων θα παω β λυκειου. ειμαι καστανη με καστανα ματια (τι σπανιο) και εχω υψος 1,81 ( ναι ναι ξερω ειμαι ψηλη). ειμαι τοξοτης με ωροσκοπο τοξοτη κατι που με κανει αισιοδοξη -χαζοχαρουμενη

μ αρεσει πολυ το βολλει αν και το εχω παρατησει τελευταια. επισης παιζω μπασκετ με την κολλητη μου. τον ελευθερο μου χρονο ή βλεπω επεισοδια στον υπολογιστη ή διαβαζω Fanfiction.

εχω τρελα με λογοτεχνικα βιβλια. (μονο τα κοινωνικα σιχαινομαι).

εμμ αυτα απο μενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vicky_Diggory
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Vicky_Diggory


Posts : 3313
Join Date : 09/08/2010
Age : 27
Place : Gryffindor Common Room

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Μαόνι 24εκ. με ένα φτερό φοίνικα. Εύκαμπτο ιδανικό για κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΤρι Αυγ 17, 2010 2:42 am

Με λένε Βάσω σε λίγο θα γίνω 14 Δυο λόγια για σένα 511154 Όταν με το κακό αρχίσουν τα σχολεία θα πάω γ' γυμνασίου. Είμαι παρθένος ,δυστηχώς είμαι ευαίσθητη(αν και έχω βρει τρόπο να το κρύβω)και ντροπαλή. Τρελένομαι να διαβάζω βιβλία μυστηρίου και ακούω πολλά ξένα τραγούδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΤρι Αυγ 17, 2010 2:16 pm

ειμαι 15 και λατρευω τον χαρι ποττερ αλλα μου αρεσει και ερμιονη λετε αν με δει να πεσει κατω απο την γοητιεα μου λες λοιπον εχω 2 αδερφια και αλλη μια αδερφούλα στιν κοιλιστα της μαμα μου

χαιρομαι για αυτο αλλα οι κα8ιγειτεσ μου λενε οτι ειμαι αρκετα καλος με γουσταρουν πολες κοπελες αλλα δεν του δινω σιμασια γτ αγαπαω μια την λεναι αιγλη την ξερετε

........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perenelle Flamel
Κυνηγός Βαμπίρ
Κυνηγός Βαμπίρ
Perenelle Flamel


Posts : 1349
Join Date : 21/08/2010
Age : 28
Place : Οδός Υφαντουργού

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: Λευκα,πυρήνας απο ουρα Θέστραλ και θραυσματα απο την πετρα της αναστασης,27 εκ.
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΣαβ Αυγ 21, 2010 10:37 am

Λοιπον επειδη τωρα με επιασε αυτο το κατι που προανεφερε ο αγαπητος Γκοντρικ ξεκιναω και εγω!!
Με λενε Μαρια,ειμαι 15 ετων,δυδιμος με ωροσκοπο Λεων,ειμαι μοναχοπαιδι,λατρευω:τον Johnny Depp,τον Τολκιν,τη Ροουλινκ.Σιχαινομαι τα αθληματα εκτος απο το Κουιντιτς και την ιππασια,Σιχαινομαι(και μαλλον θα φαω ξυλο) το Λυκοφως και τον Τζειμς Ποτερ.

Αυτα ειναι τα βασικα Δυο λόγια για σένα 637365
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stacy_weasley
Εκτοετής
Εκτοετής
stacy_weasley


Posts : 325
Join Date : 17/07/2010
Age : 35

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας:
Ραβδί: Phoenix Feather Redwood 8 3/4
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΣαβ Αυγ 21, 2010 10:45 am

Με λενε stacy ειμαι 21, ειμαι κλασσικη ζυγος(τρεχω να τους σωσω ολους, ειμαι μαγνητης μπελαδων και περιεργως πολυ αισιοδοξη) εχω 2 αδελφια αλλα επειδη εχουμε μεγαλη διαφορα ηλικιας μεγαλωσα σαν μοναχοπαιδι(με εξαιρεση μια ξαδελφη που ενω περιμεναν οι δικοι μου να ειμαστε σαν αδελφια εκεινη απλα με βασανιζει Δυο λόγια για σένα 97354 )
μου αρεσει να διαβαζω βιβλια και προσφατα ξεκινησα να γραφω κι εγω ενα βιβλιο και περναω πολυ χρονο και με την κολλητη μου Δυο λόγια για σένα 934303

Αντε πολυλογω κι εγω! Δυο λόγια για σένα 539992
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rowena Ravenclaw
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Rowena Ravenclaw


Posts : 941
Join Date : 24/06/2010
Age : 29
Place : Magic World of Harry Potter (Αθήνα)

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Έλατο,πυρήνας από τρίχες Μονόκερου και θραύσματα από τα διαμάντια του διαδήματος της Ράβενκλοου.30 εκατοστά, με ασημένια σχέδια στη βάση.Ιδανικό για Ξόρκια
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΤρι Αυγ 24, 2010 6:07 am

Λοιπόν με λένε Φοίβη, είμαι 16 χρονών, διδυμάκι με ωροσκόπο τοξότη, έχω καστανά μακριά μαλλιά και καστανά μάτια(δυστυχως γτ ο πατέρας μου έχει πράσινα....τεσπα)Θα πάω β λυκείου στην θεωρητική κατεύθυνση,έχω έναν μικρότερο αδερφό(κατα 2 χρόνια) που με τρελαίνει, λατρεύω Χάρι Πότερ και Λυκόφως και πολλά άλλα.Είμαι σκληροπυρηνική θαυμάστρια του Φρεντ και του Τζόρτζ, μου αρέσει να κάθομαι σπίτι μου και να διαβάζω από το να βγαίνω έξω(ναι ναι είμαι τρελή...)και....χμμμ έχω μια τεράστια συλλογή από πραγματα Χάρι Πότερ και Λυκόφως.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bellatrix Lestrange
Θανατοφάγος
Θανατοφάγος
Bellatrix Lestrange


Posts : 1649
Join Date : 24/06/2010
Age : 29
Place : Μέγαρο

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: καστανιά με πυρήνα από θραύσματα δοντιού βασιλίσκου 29 εκατοστά. άκαμπτο!άσπρο με χρυσή λαβή και σκαλισμένα τριαντάφυλλα.
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΤρι Αυγ 24, 2010 6:55 am

Γκούχου Γκούχου ισιχία παρακαλώ!!! Δυο λόγια για σένα 97354


ΧΑ! Γειαααααα με λένε Ελπίδα είμαι 16 μένω στην πανέμορφη θεσσαλονίκη. Αγαπάω την Βιολογία και την χημεία...θέλω να πετύχω στην ζωή μου. Είμαι πολύ πολύ αισιόδοξη και ξεροκέφαλη... Λατρεύω τον χορό, την σοκολάτα καιιιιι την μουσική φυσικά!!!! Ακούω σχεδόν τα πάντα... είμαι ταγικά ανορθόγραφη(το καταλάβατε) και αγαπώ τρελά τα παιδιά από το team!!!!!! Αυτααααααα Δυο λόγια για σένα 637365
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://potterland.forummotion.com/portal.htm
Elf in the forest
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Elf in the forest


Posts : 1025
Join Date : 18/08/2010
Age : 26
Place : παντου

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Ραβδί: λευκα 30 εκ. με πυρινα τριχας μονοκερου
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΠεμ Αυγ 26, 2010 8:56 am

λοιπον....ειμαι 13 χρονων παω στο μουσικο γυμνασιο και μαθαινω βιολι(το οποιο μαλων θα αλλαξω!)μου αρεσουν τα αστεια και οι πλακες αν και ειμαι λιγακι σοβαρη για τη ηλικια μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://crystaliz.createaforum.net/
pano$
Τεταρτοετής
Τεταρτοετής
pano$


Posts : 172
Join Date : 20/09/2010
Age : 26

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας:
Ραβδί: Έλατο με πηρύνα απο φτερο Νεράιδας της Κορνουάλης,26 εκατοστά.Εύκαμπτο
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 4:53 am

ειμαι 13 χρονων. Με καστανα μαλια επισεις ματια ειμαι 1,65 λατρεβω τις ταινιες του harry potter!!!!!! Δυο λόγια για σένα 743931
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Helga Hufflepuff
Honored Wizard
Honored Wizard
Helga Hufflepuff


Posts : 1808
Join Date : 08/08/2010
Age : 29
Place : Hogwarts-SaLoNikA

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφλ
Ραβδί: Κοκκινόξυλο,με πυρήνα από φτερό Φοίνικα 40 εκατοστών,άκαμπτο,ιδανικό για Κατάρες,κόκκινο με χρυσαφένια λαβή.
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 5:31 am

Eίμαι η Ολυμπία,είμαι 16 χρονών και πάω Β'Λυκείου.
Ασχολούμαι με τον αθλητισμό (Tae-Kwon-Do έχω μπλε ζώνη και δύο μετάλλια από αγώνες) και με τις ξένες γλώσσες (αγγλικά και φέτος δίνω εξετάσεις για Proficiency) και μου αρέσει η καλή μουσική που βγάζουν κάποιο νόημα οι στίχοι της (ακούω κηρίως ξένη,Rock και ελαφρύ Metal) και φυσικά τρελαίνομαι για τον Χάρι Πότερ!
Από το 2001 ασχολούμαι με τις ταινίες του και από το 2005 με τα βιβλία του!
Ο αγαπημένος μου χαρακτήρας στη σειρά αυτή είναι ο Σέβερους Σνέιπ,το αγαπημένο μου βιβλίο είναι το 7ο και η αγαπημένη μου ταινία μέχρι σήμερα είναι η 6η!
Όταν μεγαλώσω λιγάκι το όνειρό μου είναι να καταφέρω να ταξιδέψω στην Αμερική με τη καλύτερή μου φίλη για να ζήσουμε από κοντά το όνειρο αυτής της μαγευτικής σειράς!
Τέλος,είμαι μια μέτριας τάξης μαθήτρια και η σχολή που θέλω να περάσω είναι της πληροφορικής στη Θεσσαλονίκη (ΤΕΙ ή ΑΕΙ δεν με πολυ ενδιαφέρει,αρκεί να περάσω γιατί οι υπολογιστές για εμένα είναι απλώς ο προσωπικός μου παράδεισος!!!) και προσπαθώ να κάνω τη κάθε μέρα μου να περνάει ευχάριστα και χαρούμενα ανεξάρτητα από τις υποχρεώσεις μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://potterland.forummotion.com/forum.htm
Βασουλα Μαγισσουλα
Honored Wizard
Honored Wizard
Βασουλα Μαγισσουλα


Posts : 1078
Join Date : 27/08/2010
Age : 37
Place : θεσσαλονικη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κουφοξυλιά,με πυρήνα από φτερό Ιρλανδικού Φοίνικα 32 εκατοστά,Εύκαμπτο,Ιδανικό για προστατευτικά ξόρκια,αλλά και για Κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 5:52 am

λοιπονννννννννννννννννν
μς λενε βασω ειμαι απο την θεσσαλονικη ειμαι 24 χρονων και εχω 2 παιδακια το ενα 4,5 και το αλλο σε 3 μερεσ θα γινει 2 μηνων.και τα 2 ειναι αγορακια(το εχω παρει αποφαση οτι θυληκα δεν μπαονουν στο σπιτι μου.ακομα και το σκυλι μου αγορι ειναι!!!!)αυτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christine Tonks
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Christine Tonks


Posts : 485
Join Date : 12/09/2010

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφλ
Ραβδί: Καρυδιά με πηρύνα απο τριχες Θεστραλ 33 εκατοστά.Ιδανικο για Μεταμορφωσεις καθως και κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 11:00 am

Ειμαι 15 με λενα Χριστινα μενω στην μικρη, ταπεινη και ασημαντη πολη της Λαμιας... Παω 1η Λυκειου και ειμαι Χαριποτεροβαρεμενη ως το κοκκαλο Δυο λόγια για σένα 16721

Ωςχομπι εχω να διαβαζω βιβλια, να σερφαρω στο νετ και να παιζω σαξοφωνο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
William Penn
Εβδομοετής
Εβδομοετής
William Penn


Posts : 572
Join Date : 23/09/2010
Age : 27
Place : Υπουργείο Μαγείας

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφλ
Ραβδί: Πλατανιά με πηρύνα από χορδή καρδιάς δράκου 27 εκατοστά.Ευλιγιστο.
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07, 2010 11:06 am

Είμαι ο Νίκος,14 χρονών από Θεσσαλονίκη,πάω στην δεύτερη τάξη του Γυμνασίου και μ'αρέσει το Ποδόσφαιρο και το Μπάσκετ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αλαφροπάτητος
Τριτοετής
Τριτοετής
Αλαφροπάτητος


Posts : 127
Join Date : 20/10/2010
Age : 30
Place : Στον μακρινο και μαγευτικο κοσμο των ονειρων μου...

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας:
Ραβδί: Σκούρο καφέ απο κουφοξυλιά με μια χορδή απο καρδιά μονόκερου,39 εκατοστά,άκαμπτο ιδανικό για σκοτεινή μαγεία.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 9:17 am

Γεια σας ειμαι ο Χρηστος ειμαι 17 ετων παω β'λυκειου μου αρεσει ο χαρυ ποττερ και ειμαι τρελος για θριλλερ
επισης λατρευω οτι εχει σχεση με ηλεκτρονια πχ παιχνιδια βιντεο τραγουδια υπολογιστες και τετοια
ειμαι αριστος μαθητης(δεν ειμαι σπασικλας) και σκοπευω να σπουδασω ηλεκτρονικους υπολοογιστες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.grepolis.gr
harry potter 10
Εβδομοετής
Εβδομοετής
harry potter 10


Posts : 359
Join Date : 01/11/2010
Age : 26
Place : Θεσσαλονίκη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Κοκκινοξυλο με πυρήνα από λέπια δράκου 27 εκατοστά. Ευλύγιστο
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνείπ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΔευ Νοε 01, 2010 11:59 am

Ψηλός καστανά μαλλιά και γαλάζια μάτια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albus Dumbledore
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Albus Dumbledore


Posts : 1641
Join Date : 08/01/2011
Age : 26
Place : Πάτρα

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Elder Wand,15 inches,Thestral tail hair
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22, 2011 3:10 am

Με λένε Ραφαήλ,είμαι μοναχοπαίδι,Καρκίνος με ωροσκόπο Ζυγό.Είμαι 1,49,καστανόξανθος,μακρύ μαλλί(αν και τώρα θα κουρευτώ),πράσινα μάτια.Μου αρέσει το τένις κι η κιθάρα.Κλίνω τα 13 σε λίγους μήνες,πάω Α' Γυμνασίου.Επίσης μου αρέσει ο Χάρι Πότερ,τα ηλεκτρονικά παιχνίδια,τα θρίλερ,είμαι πολύ καλός μαθητής(απορώ πώς αφού πάντα διαβάζω την τελευταία στιγμή δηλ.9:00-12:00 το βράδυ) και θέλω να γίνω αστροφυσικός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Barty Crouch
Πρωτοετής
Πρωτοετής
Barty Crouch


Posts : 27
Join Date : 21/01/2011
Age : 28
Place : Hogwarts

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: φτερό φοίνικα (Φοκς), ξύλο ελάτου, 28 εκατοστά
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22, 2011 6:48 am

Ειμαι 15 χρονων! Ειμαι ξανθος ! εχω γαλανά μάτια !Ειμαι 53 κιλα με με υψος 1,75
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 11:57 am

ειμαι 15 χρονων και με λενε αλεξη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΔευ Ιαν 24, 2011 1:00 pm

Με λενε Σαραντη, 15 χρονων, μου αρεσουν τα εξοσχολικα βιβλια φαντασιας και η ξενη ποπ μουσικη καθως και το παλιο ροκ. Απεχθανομαι τη βαρεμαρα και τον υπνο και μου αρεσει να μαθαινω ξενω γλωσσες. Τα παω καλα στο σχολειο και πινω τον καφε μου με γαλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΔευ Ιαν 24, 2011 1:04 pm

οπατης ο σαραντης..ωραια βιογραφια ρε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Andromeda Black
Εκτοετής
Εκτοετής
Andromeda Black


Posts : 293
Join Date : 04/01/2011
Age : 34
Place : Grimmauld Place 12

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: 22 εκατοστά, απο ξύλο τριανταφυλλιάς, με πυρήνα απο τρίχα μονόκερου.
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΚυρ Φεβ 20, 2011 6:22 am

Γειάαα σας....!!!!!!! Είμαι η Γωγώ, είμαι 20 και μένω Σαλόνικαααα....!!!! Δυο λόγια για σένα 722865
Κάποιοι θα με ξέρετε ήδη μάλλον... Δυο λόγια για σένα 97354
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΔευ Φεβ 21, 2011 6:03 am

^ Αλίμονο...Για τον Σειριο δεν ειπες τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sirius_Black
Εκτοετής
Εκτοετής
Sirius_Black


Posts : 306
Join Date : 20/02/2011
Age : 33
Place : Grimmauld Place

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: 28 εκατοστα απο ξυλο πευκου με πυρηνα φτερο φοινικα
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΔευ Φεβ 21, 2011 7:09 am

Πες τα φιλε μου.. :':
Ειμαι ο Χρηστος απο Σαλονικα και ειμαι 20 χρονων.. Δυο λόγια για σένα 16721
Και εμενα καποιοι με ξερετε λογικα.. Δυο λόγια για σένα 722702
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amycus~Colin Creevey
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Amycus~Colin Creevey


Posts : 554
Join Date : 05/03/2011
Place : Grimauld Place,12 and Malfoy Manor

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί:
Aγαπημένος Καθηγητής: Αμάισους Κάροου

Δυο λόγια για σένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυο λόγια για σένα   Δυο λόγια για σένα Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05, 2011 5:21 am

Απο οτι θυμαμαι είμαι 16 και με λένε ανδρεα,είμαι κουκλος και διαθεσιμος για τα κορίτσια του φόρουμ
α και πολυ μετριοφρων
that's me
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δυο λόγια για σένα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
✯ PotterLand ✯  :: Χόγκσμιντ :: Τρία Σκουπόξυλα-
Μετάβαση σε: