✯ PotterLand ✯
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

✯ PotterLand ✯

For us, Magic will never truly end...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Για όλα τα παράπονα, τις προτάσεις ή τις απορίες σας, υπάρχει ειδική κατηγορία στο Υπουργείο με όνομα Τμήμα Μαγικής Συνεργασίας και Μαγικής Συντήρησης.
Η Potterland's Press είναι επιτέλους ΕΔΩ!!! Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για περισσότερες λεπτομέρειες της εφημερίδας μας!
Το φετινό πρωτάθλημα των Κοιτώνων βρίσκεται στα μέσα του. Τη βαθμολογία θα βρείτε στην ενότητα 'House Cup'
............................................................
Κάθε αλλαγή στο team γίνεται για τη βελτίωση του φόρουμ και ευελπιστούμε σε μια γόνιμη συνεργασία!
Ένας από τους σημαντικότερους διαγωνισμούς μας περιμένει τους Μάγους και τις Μάγισσες. Ενημερωθείτε στους κοιτώνες σας για το μηνιαίο High Sorcery!
Προσεχώς η πρώτη προπόνηση Κουίντιτς των ομάδων μας! Θα ενημερωθείτε σύντομα για τόπο και χρόνο!

 

 Πώς είσαι εμφανισιακά?

Πήγαινε κάτω 
+40
Vicky12
Hermione J Granger
Μαρίνα.Potter
Martha_Loves_Ron
Josh Farro
marina forever
Hermione Jean Granger
panos theo
Mia Melanie Hawkins
anton xert
You-Know-Who 2411
Gellert Grindelwald
Albus P.W.B. Dumbledore
Amycus~Colin Creevey
Sirius_Black
Andromeda Black
Electra Black
Scabior The Snatcher
Ange Ushiromiya
Beedle The Bard
Albus Dumbledore
Perenelle Flamel
Marlene McKinnon
Dark Princess
Maria Lovegood
Remus Lupin
Lily Luna Potter Weasley
Nena Cahill-Malfoy
Bellatrix Lestrange
Autumn Princess
Αλαφροπάτητος
Elf in the forest
stacy_weasley
Βασουλα Μαγισσουλα
Vicky_Diggory
Salazar Slytherin
Christine Tonks
William Penn
Helga Hufflepuff
Rowena Ravenclaw
44 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dark Princess
Εκτοετής
Εκτοετής
Dark Princess


Posts : 270
Join Date : 27/11/2010
Age : 27

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: Ξύλο από καλάμι Μαυριτανίας, 22 εκ., πυρήνα με καμμάτια από κόκκαλο θέστραλ με την λαβη διακοσμημενη με σμαραγδια!Καταλληλο για ασυνχωριτες καταρες !!!
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 27, 2010 1:35 pm

Salazar Slytherin έγραψε:
Λοιπον...

1,70 υψος, αδυνατος , καστανοξανθα μαλλια και ματια αναλογα με τον καιρο...αν εχει ηλιο ειναι γκρι και μεσα λιγο χρυσοκιτρινα και μαυρο και αν εχει συννεφια γινονται σκουρο μπλε.. !!

Εεε αυτος ειμαι εμφανισιακα !!!!! Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 637365

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 722865 Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 722865 Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 722865

Ουαααααουυυυυυυ.....



Λοιπον...εγω ειμαι 1.61. με καστανα ισια μαλλια τα οποια στον ηλιο ειναι ελαφρος κοκκινα και φτανουν λιγο πιο κατω απο την μεση...με καστανοπρασινα ματια...ποιο πολυ καστανα... αλλα οταν παω για μπανιο τοτε γινοντε τελειως πρασινα...ακομα προσπαθω να βρω την αιτια...ειμαι μετρια στο βαρος...και δεν φοραω γυαλια.. Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 934303 αυτα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marlene McKinnon
Kατασκευαστής σκουπόξυλων
Kατασκευαστής σκουπόξυλων
Marlene McKinnon


Posts : 1345
Join Date : 04/01/2011
Age : 29
Place : Puff's common

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Ραβδί: 27 εκ., ξύλο Λυγερής, εύκαμπτο, με πυρήνα από φτερό Ιππόγρυπα και κομματάκια από κέρατο Μονόκερου, ιδανικό για μεταμορφώσεις και προστατευτικά ξόρκια...
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 7:43 am

Καστανα μαλλια κανονικα σπαστα αλλα τωρα ειναι καμμενα απο το ισιωνε ισιωνε τα οποια εχουν αρχισει να μαδανε Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 539992

Καστανα ανοιχτα ματια, 1.72 υψος και κανονικο προς το αδυνατο βαρος. Αυτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perenelle Flamel
Κυνηγός Βαμπίρ
Κυνηγός Βαμπίρ
Perenelle Flamel


Posts : 1349
Join Date : 21/08/2010
Age : 28
Place : Οδός Υφαντουργού

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: Λευκα,πυρήνας απο ουρα Θέστραλ και θραυσματα απο την πετρα της αναστασης,27 εκ.
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνέιπ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 8:28 am

Λοιπον,
υψος:1,65
ματια:σκουρα καστανα προς μαυρα
μαλλια:πως ειναι της Μπελλατριξ στην ταινια,πιο κοντα και πιο ανοιχτα καστανα
παχουλουλα(δεν λεω κιλα :Ρ)
στρογγυλο προσωπο
και κοκκινα γυαλακια Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 637365

And this is...φρικιο!!! Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 319753
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess
Εκτοετής
Εκτοετής
Dark Princess


Posts : 270
Join Date : 27/11/2010
Age : 27

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: Ξύλο από καλάμι Μαυριτανίας, 22 εκ., πυρήνα με καμμάτια από κόκκαλο θέστραλ με την λαβη διακοσμημενη με σμαραγδια!Καταλληλο για ασυνχωριτες καταρες !!!
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 2:47 am

Ααχαχαχαχαχα ρε'σεις ειμαστε σαν τους χαμελεοντες....ολονων τα ματια αλλαζουν χρωμα!!Χαχαχαχαχαχαχα Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 16721 Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 319753
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lily Luna Potter Weasley
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Lily Luna Potter Weasley


Posts : 567
Join Date : 09/11/2010
Age : 27

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Οξια , 25 εκατοστα,πυρηνας απο τριχες μονοκερου,Ακαμπτο, επιχρυση λαβη.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 2:25 am

χαχαχαχαχαχα Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 408790

εγω να συμπληρωσω οτι πλεον το μαλι μυ δεν ειναιμ μονο σκουρο καφε μαυρο,αλλα εχει κοκκινη φρατζα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albus Dumbledore
Χρυσούχος
Χρυσούχος
Albus Dumbledore


Posts : 1641
Join Date : 08/01/2011
Age : 26
Place : Πάτρα

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: Elder Wand,15 inches,Thestral tail hair
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 10, 2011 3:32 pm

Εγώ είμαι 1.49 με πράσινα μάτια,γυαλιά αλλά όλοι μου λένε πως με ομορφαίνουν.Μάλλον είμαι τόσο άσχημος που τα γυαλιά μπροστά μου είναι μοντέλα!! Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 319753 Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 303863 Μαλλί καστανόξανθο,μακρύ,όχι πολύ,λίγο κοντύτερο από του Radcliffe στο κύπελλο της φωτιάς,Δόντια που φυτρώνουν απο'δω κι από'κει,αλλά σε ένα χρόνο θα βάλω σιδεράκια,οπότε αυτό λύνεται.42 κιλά,αν και έχω λίγη κοιλίτσα,λίγη όμως,ίσα που φαίνεται.Τα μάγουλά μου είναι συνέχεια λίγο κόκκινα,αν και τώρα,ευτυχώς,έχουν αρχίσει να χάνουν το κόκκινο χρώμα τους.Στις κοπέλες αρέσει το όνομά μου,τα μάτια μου,το χιούμορ μου και το άρωμά μου.Μία κοπέλα μου είχε πει:<<Καλά βρε Ραφαήλ έχεις υπέροχο όνομα,υπέροχα μάτια,τι να πω...>>.Αργότερα η ίδια άρχισε να μου κάνει κοπλιμέντα για το άρωμά μου:<<Αχ,τι ωραίο άρωμα που φοράς Ραφαήλ>>,<<Για κάτσε να μυρίσω το άρωμά σου Ραφαήλ(το μυρίζει)Αχ,τι υπέροχο άρωμα>>κτλ.Μια μέρα μου είπε κι η κολλητή της πως έχω ωραίο άρωμα.Η ειρωνεία είναι πως αυτή η κοπέλα που μου έκανε τα κοπλιμέντα ήταν η αδερφή της κοπέλας που μου αρέσει!!!Τέλος πάντων,αυτά για'μένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 4:33 am

Καταμαυρα μαλλιά, με φρατζα, καστανα ματια, αδυνατος και δυστυχως με ακμη Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 670367
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ange Ushiromiya
Τριτοετής
Τριτοετής
Ange Ushiromiya


Posts : 104
Join Date : 18/01/2011
Age : 28
Place : Over the Hills and Far Away

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: 24 εκ, ξύλο από μαόνι, με πυρήνα από κομμάτι από κόκκαλο θέστραλ και τρεις σταγόνες δηλητήριο ακρομαντούλας, ιδανικό για κατάρες και μεταμορφώσεις.
Aγαπημένος Καθηγητής: Σέβερους Σνείπ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 8:41 am

Καστανά ανοιχτά, σπαστά, φουντωτά μαλλιά. Καστανά μάτια. 1,65 ύψος. Όχι υπερβολικά αδύνατη. Με γυαλιά μυωπίας.Αυτά τα ενδιαφέροντα από εμένα. Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 901364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 12:04 pm

ειμαι ψηλος και ξερω να ντυνομαι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24, 2011 1:28 pm

Σκεφτομαι να βαλω σκουλαρικι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 25, 2011 4:48 am

που?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess
Εκτοετής
Εκτοετής
Dark Princess


Posts : 270
Join Date : 27/11/2010
Age : 27

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: Ξύλο από καλάμι Μαυριτανίας, 22 εκ., πυρήνα με καμμάτια από κόκκαλο θέστραλ με την λαβη διακοσμημενη με σμαραγδια!Καταλληλο για ασυνχωριτες καταρες !!!
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 4:07 am

Να βαλειςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!! Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 637365
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03, 2011 4:52 am

Στο αυτη ρ, στο αριστερο. Λετε,ε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scabior The Snatcher
Εβδομοετής
Εβδομοετής
Scabior The Snatcher


Posts : 1171
Join Date : 12/01/2011
Age : 28
Place : Godrics Hollow

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Ραβδί: ξύλο από μαόνι, 33 εκ., με πυρήνα από κέρατο Κινέζικου Φλογοβόλου Δράκου, ιδανικό για κατάρες και ξόρκια των τεσσάρων στοιχείων της φύσης...
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 12:59 am

μπα κανε ενα στο φρυδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 6:10 am

Μπααα. Πολυ τρελιαρικο για μενα. Ασε που...εδω ειμαστε δεν χανόμαστε. Ας κανω στο αυτι και σε αλλη φαση, βλεπουμε. Τελικα, λέτε να βάλω, ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Electra Black
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Electra Black


Posts : 6209
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Where the streets have no name...

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κλωνάρι ιτιάς που δέρνει με πυρήνα από οστό Θέστραλ, 24 εκατοστά κατάλληλο για επιθετικά ξόρκια μεγάλης ισχύος και κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 08, 2011 1:01 pm

Σαράντη πάμε μαζί! Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 97354

Εγώ με σκούρα καφέ μάτια που αν είμαι χαρούμενη γίνονται πιο ανοιχτά, απαίσια σγουρά μαλλιά και σπυράκια :':
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09, 2011 11:31 am

Ναι, παμε! Σοβαρα τωρα.
Τι απαισια μαλλια και σπυρακια λες ρ κοπελια?
Κουκλα εισαι Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 97354 Και τα σπυρακια πού τα είδες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Electra Black
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Electra Black


Posts : 6209
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Where the streets have no name...

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κλωνάρι ιτιάς που δέρνει με πυρήνα από οστό Θέστραλ, 24 εκατοστά κατάλληλο για επιθετικά ξόρκια μεγάλης ισχύος και κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09, 2011 11:33 am

Σοβαρά μιλάω κι εγώ!

Έχω σπυράκια...εσύ δεν τα είδες! Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 424490

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09, 2011 11:41 am

Ελα ρ, δεν εχεις. Ολες εχουν λιγα. Τι να πω? Μηπως εβαλες 10 στωσεις μακιγιαζ και μου τα εκρυψες? Παντως το προσωπο σου ειναι...extrordinary
Ναι ρ. Απο ομορφια το χεις.
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Electra Black
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Electra Black


Posts : 6209
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Where the streets have no name...

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κλωνάρι ιτιάς που δέρνει με πυρήνα από οστό Θέστραλ, 24 εκατοστά κατάλληλο για επιθετικά ξόρκια μεγάλης ισχύος και κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09, 2011 11:43 am

Δε βάζω μέικ-απ...
Ακριβώς...γκουχ γκουχ!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bellatrix Lestrange
Θανατοφάγος
Θανατοφάγος
Bellatrix Lestrange


Posts : 1649
Join Date : 24/06/2010
Age : 29
Place : Μέγαρο

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Σλίθεριν Σλίθεριν
Ραβδί: καστανιά με πυρήνα από θραύσματα δοντιού βασιλίσκου 29 εκατοστά. άκαμπτο!άσπρο με χρυσή λαβή και σκαλισμένα τριαντάφυλλα.
Aγαπημένος Καθηγητής: Ρέμους Λούπιν

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09, 2011 11:45 am

χαχαχαχαχαχ τι λές υπάρχουν άλλες που βάζουν και ένα τόνο αλλά και πάλι φαίνονται! εγώ ούτε ένα δεν είδα!


εγώ είμαι κοντή! Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 670367
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://potterland.forummotion.com/portal.htm
Beedle The Bard
Εκπαιδευτής Δράκων
Εκπαιδευτής Δράκων
Beedle The Bard


Posts : 3355
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Salonika

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Μπαμπού Μαυριτανίας, 25 εκ, Πυρηνας απο λεπια Γοργονανθρώπου και τρίχα Ζοφού, εύκαμπτο, ιδανικό για καθημερινα ξόρκια και καταρες. Made by Remus Lupin·Olivander's Shop
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09, 2011 12:55 pm

Να, βλεπεις Μαρινα? Ολοι αυτο σου λενε. Δεν φαινονται ρε. Μια χαρα εισαι.
Ναι, το ειπαμε, οτι εισαι κοντουλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Electra Black
Ραβδοποιός
Ραβδοποιός
Electra Black


Posts : 6209
Join Date : 04/11/2010
Age : 28
Place : Where the streets have no name...

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κλωνάρι ιτιάς που δέρνει με πυρήνα από οστό Θέστραλ, 24 εκατοστά κατάλληλο για επιθετικά ξόρκια μεγάλης ισχύος και κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09, 2011 12:56 pm

Δε φαίνονται στις φωτογραφίες...κάτι παραπάνω ξέρω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βασουλα Μαγισσουλα
Honored Wizard
Honored Wizard
Βασουλα Μαγισσουλα


Posts : 1078
Join Date : 27/08/2010
Age : 37
Place : θεσσαλονικη

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Ράβενκλοου Ράβενκλοου
Ραβδί: Κουφοξυλιά,με πυρήνα από φτερό Ιρλανδικού Φοίνικα 32 εκατοστά,Εύκαμπτο,Ιδανικό για προστατευτικά ξόρκια,αλλά και για Κατάρες.
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 09, 2011 12:57 pm

δεν πειραζει μην αγχονεσαι της ηλικιας ειναι 8α φυγουνε μη μασας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marlene McKinnon
Kατασκευαστής σκουπόξυλων
Kατασκευαστής σκουπόξυλων
Marlene McKinnon


Posts : 1345
Join Date : 04/01/2011
Age : 29
Place : Puff's common

Ταυτότητα Μάγου
Κοιτώνας: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Ραβδί: 27 εκ., ξύλο Λυγερής, εύκαμπτο, με πυρήνα από φτερό Ιππόγρυπα και κομματάκια από κέρατο Μονόκερου, ιδανικό για μεταμορφώσεις και προστατευτικά ξόρκια...
Aγαπημένος Καθηγητής: Μινέρβα ΜακΓκόναγκαλ

Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς είσαι εμφανισιακά?   Πώς είσαι εμφανισιακά? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10, 2011 11:11 am

Μαρινα αντε φυγε μωρη που εχεις σπυρακια!
Τα αλλα απλα ασχολιαστα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πώς είσαι εμφανισιακά?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Είσαι vampire;;;;;
» Τεστάκι:Τι άγγελος είσαι;
» Quiz:Ποιο μαγικό πλάσμα είσαι;
» Βρες ποιος χαρακτήρας είσαι από Harry Potter!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
✯ PotterLand ✯  :: Χόγκσμιντ :: Τρία Σκουπόξυλα-
Μετάβαση σε: